MORAVSKÝ ULTRAMARATON - BOSKOVICKÁ ETAPA, 6.července

06.08.2009 06:42

V Den upálení Mistra Jana Husa se rozhodla běžkyně Káťa, že zkusí další letošní výzvu a střihla si první (víc jak) maraton. Trať (43 km) vedla z Boskovic do Lomnice u Tišnova a byla to vlastně druhá etapa sedmietapového ultramaratonského závodu, který se běhá již 17.rokem (https://ultramarathon.czechian.net/2009/mum_09.html  ). Naše závodnice vyběhla ve skupině s pomalejšími vytrvalci, ale v cíli byla upozorněna, že svým výkonem patřila mezi rychlejší skupinu. Její čas 4:12 hod. byl na premiéru více než dobrý, nemluvě o nejlepším času pomalejší skupiny. Průběh a konkrétně výkon Katky byl okomentován na jednom z nejsledovanějších běžeckých webů https://behy.cz/v-576-mum-boskovicka-etapa-bezcum-pripravila-sprsku.html a ještě fota od doprovodu.